Δημοτικό Σχολείο Νικήτης

Καλώς ήρθατε στο Δημοτικό Σχολείο Νικήτης

Ο Διευθυντής και οι εκπαιδευτικοί του Δημοτικού Σχολείου Νικήτης, σας καλωσορίζουν στη νέα ιστοσελίδα του Σχολείου!

Λήξη σχολικού έτους 2020-2021

Την Παρασκευή 25/06/2021, οι μαθητές θα προσέλθουν στο Σχολείο κανονικά. Θα γίνουν διάφορα δρώμενα που έχουν οργανώσει οι εκπαιδευτικοί μέσα στις τάξεις και θα μοιραστούν οι Τίτλοι Προόδου και στα παιδιά της ΣΤ΄ Αναμνηστικά των Τίτλων Σπουδών. Η αποχώρηση των μαθητών για την αποφυγή συνωστισμού, θα γίνει ως εξής:

Α΄, Β΄ τάξη στις 09.45΄ (δέκα παρά τέταρτο),

Γ΄, Δ΄ τάξη στις 09.50΄ (δέκα παρά τέταρτο) και

Ε΄ΣΤ΄ τάξη στις 09.55΄ (δέκα παρά πέντε).

Σχετικά με εμάς

Το Ολοήμερο Δημοτικό Σχολείο Νικήτης βρίσκεται στο κέντρο της Νικήτης Ν.  Χαλκιδικής και λειτουργεί ως 12/θέσιο.

Δημοτικό Σχολείο Νικήτης

Νικήτη Ν. Χαλκιδικής

Τ.Κ. 63088

Copyright © 2021 Primary School of Nikiti – Με την επιφύλαξη παντός δικαιώματος.

Δημιουργία ιστοσελίδας:

Νικόλαος Θ. Κουμπούρης(ΠΕ70)

Οι φωτογραφίες δημοσιεύονται μετά από έγγραφη συγκατάθεση των κηδεμόνων και δεν αναφέρονται προσωπικά δεδομένα. Απαγορεύεται η αναδημοσίευσή τους.